Skip to main content
zenklinimo paslaugos kaune

Ženklinimo paslaugos

perpakavimas

Perpakavimas

lipduku gamyba

Lipdukų gamyba

pakavimas

Pakavimas į dėžutes

vertimu lipduku klijavimas

Vertimo lipdukų klijavimas

Banderoliu klijavimas alkoholiui ir tabakui

Banderolių klijavimas alkoholiui ir tabakui

Logistikos centro paslaugos

Užtikriname aukščiausią kokybę ir tikslumą, kad jūsų prekės būtų tinkamai pažymėtos ir paruoštos pardavimui ar pristatymui.

  • Perpakavimas. Mūsų komanda greitai ir kokybiškai perpakuoja įvairias prekes pagal jūsų specifikacijas. Užtikriname, kad perpakuotos prekės atitiktų visus reikiamus standartus ir būtų saugiai transportuojamos.
  • Pakavimas į dėžutes. Ruošiame individualiai pritaikytus pakavimo sprendimus pagal jūsų pageidavimus.
  • Vertimo lipdukų klijavimas. Klijuojame vertimo lipdukus ant pakuočių, kad jūsų produktai būtų suprantami įvairių šalių vartotojams.
  • Banderolių klijavimas alkoholiui ir tabakui. Klijuojame banderoles ant alkoholinių ir tabako gaminių, atitinkančius visus teisės aktų reikalavimus.
  • Lipdukų gamyba. Lipdukų, etikečių, nugarinių etikečių, popieriaus ir kitų medžiagų, skirtų prekių klijavimui, gamyba vietoje.

Sandėlio paslaugos:

Mūsų logistikos centro komanda mielai padės jums rasti tinkamą sprendimą jūsų prekių ženklinimo poreikiams.

Efektyvus ir sklandus jūsų tiekimo grandinės valdymas, užtikrinantis, kad kroviniai saugiai, patikimai ir laiku pasiektų paskirties vietas. Hegelmann Logistikos centras, kuris teikia 3PL paslaugas, yra įsikūręs Pirklių g. 5, Žemaitkiemis, Kauno rajone – tai geografiškai ir strategiškai patogioje vietoje, šalia Vilnius-Klaipėda greitkelio ir Vakarinio Kauno aplinkkelio. Bendras sandėlių plotas užima daugiau kaip 20 000 m². Kaip patyrę 3PL logistikos paslaugų teikėjai suprantame, koks yra svarbus krovinių tvarkymas ir sandėliavimas.

Siūlome platų paslaugų spektrą, kad patenkintume jūsų poreikius, įskaitant ypatingų sąlygų ir saugumo reikalaujančių prekių sandėliavimą.

Esame įsipareigoję būti jūsų patikimu partneriu, suprantančiu jūsų verslo unikalumą ir teikiančiu individualizuotas paslaugas.

Sandėliai Europoje

Sandėliai Europoje

Susisiekite su mumis

Hegelmann Logistics logistikos centro komanda su malonumu padės jums rasti tinkamiausius sprendimus jūsų sandėliavimo poreikiams ir atsakys į visus klausimus, susijusius su ženklinimo paslaugomis.