Kierowca Zagraniczny (Polska i kraje ościenne) z kategorią C+E

Poszukujemy odpowiedzialnej i pracowitej osoby na stanowisko Kierowca Krajowy z kategorią C+E, w jednej z największych, dynamicznie rozwijających się firm transportowych w regionie – Hegelmann Group, która posiada oddziały w całej Europie. W Polsce biura znajdują się w Częstochowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach.

Jeśli chcesz przesłać nam swoje zgłoszenie lub masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu!

Obowiązki

  • ransport towaru zgodnie z instrukcjami dyspozytora
  • Wykonywanie czynności niezbędnych do załadunku i rozładunku
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Kontrola czasu pracy
  • Codzienna obsługa i dbałość o pojazd

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E oraz prawo jazdy
  • Obywatelstwo kraju UE
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy jako kierowca samochodów ciężarowych
  • Samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość

Co oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 1500 euro + bonusy
  • Pracę z nowymi samochodami klasy EURO 6 (MAN, DAF, Mercedes-Benz)
  • Elastyczny czas pracy
  • Warunki pracy zgodne z obowiązującymi przepisami i Pakietem Mobilności
  • Pracę w zespole profesjonalistów