Walking Floor Driver - Europe

Full-time Agronomijos g. 55, 47480 Kaunas

    Darbo aprašymas:

    • Darbas su Walking floor priekabomis (kadencijomis)
    • Krovinių pervežimas valstybių viduje ir į kitas valstybes (Europa ir Jungtinė Karalystė)
    • Dokumentacijos, susijusios su pervežimais, pildymas
    • Pastovūs pasikrovimo\išsikrovimo taškai

    Reikalavimai:

    • CE kategorijos galiojantis vairuotojo pažymėjimas
    • 95 kodas ir skaitmeninė kortelė
    • Darbo patirtis su Walking floor transportu – privalumas
    • Šnekamosios anglų kalbos žinios
    • Atsakingumas, atidumas, pareigingumas

    Mes siūlome:

    • Stabilų atlyginimą ir visas socialines garantijas
    • Vidinius apmokymus
    • Pagalbą kelyje
    • 2019 metų modernų, saugų ir efektyvų transporto priemonių parką (Mercedes, DAF, naujausios priekabos)
    • Reguliariai tikrinamas transporto priemones, įgaliotose automobilių serviso dirbtuvėse

    Savo CV siųskitekmikalauskas@hegelmann.com

    Kontaktinis telefonas: +37065704973, Kasparas

    Susisieksime tik su atrinktais kandidatais

    Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi HT personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

    Do you have any questions?

    No problem, just give us a call or send us a message with your question. We will be happy to help you quickly and in detail.

    Email: info@hegelmann.com