Sales Manager (Sea Freight Services)

Full-time Agronomijos g. 55, 47480 Kaunas

    Ieškome veržlaus komandos nario užimti įdomią ir motyvuojančią poziciją Klaipėdoje.

    Darbo pobūdis:

    • Aktyvus naujų klientų paieškos vykdymas, poreikių analizė
    • Įmonės siūlomų paslaugų pristatymas ir pardavimas (jūriniai kroviniai)
    • Derybų su potencialiais partneriais vedimas
    • Užsakymų paskirstymas, maršrutų ir transporto procesų planavimas
    • Jūrinių krovinių dokumentų administravimas

    Reikalavimai:

    • 1-2 metų darbo patirtis pardavimo vadybininko pozicijoje
    • Patirtis jūrinių konteinerių pervežime, krovinių paieškoje
    • Geros anglų, rusų kalbos žinios (raštu ir žodžiu)
    • Greita ir tiksli reakcija, geri derybiniai įgūdžiai, rezultato siekimas

    Mes siūlome:

    • Karjeros galimybes
    • Visapusišką vadovų, kolegų palaikymą
    • Vidinius ir išorinius mokymus
    • Lankstų papildomų naudų paketas individualiems darbuotojų poreikiams

    CV siųsti el. paštu: pkutys@hegelmann.com​​​​​​​

    Susisieksimetik su atrinktais kandidatais

    Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi HT personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

    Do you have any questions?

    No problem, just give us a call or send us a message with your question. We will be happy to help you quickly and in detail.

    Email: info@hegelmann.com