Expedition Manager (Russian Market) - Lithuania

Full-time Agronomijos g. 55, 47480 Kaunas

    Prisijunk prie mūsų komandos, kuri vysto, plečia, didina krovinių pervežimų apimtis. Jeigu gerai moki rusų, lenkų kalbas, nebijai iššūkių, esi atsakingas ir ieškai nuolatinio tobulėjimo profesinėje srityje prisijunk prie mūsų !

    Darbo aprašymas:

    • Pilnų ir dalinių krovinių pervežimų organizavimas į Rusiją
    • Aktyvi vežėjų bei naujų klientų paieška, kontaktų užmezgimas, derybų vedimas
    • Ryšių palaikymas su esamais klientais ir vežėjais
    • Įmonės siūlomų paslaugų pristatymas ir pardavimas
    • Sutarčių sudarymas, pervežimo dokumentų administravimas
    • Susitikimų organizavimas, derybų vedimas, komercinių pasiūlymų teikimas
    • Rinkos ir poreikių analizė

    Reikalavimai:

    • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (vadyba, logistika ar pan.)
    • Būtinos geros rusų, lenkų kalbos žinios (kitų kalbų mokėjimas – privalumas)
    • Darbo patirtis ekspedicijos vadybininko pozicijoje
    • Kompiuterinis raštingumas
    • Iniciatyvumas, derybiniai įgūdžiai, analitinis mąstymas, gebėjimas dirbti komandoje ir individualia

    Mes siūlome:

    • Fiksuotą atlyginimą + motyvuojančią, konkurencingą atlygio sistemą priklausančią nuo darbo rezultatų su galimybe didėti
    • Karjeros galimybes sėkmingoje kompanijoje, kuri yra 7-a pagal priimtų darbuotojų skaičių ir 36-a pagal pardavimo pajamas Lietuvoje (2018 m.)
    • Darbą profesionalių vadovų ir kolegų komandoje, socialiai atsakingoje įmonėje (K.A.V.A. 2019 m. Atsakingas verslas)
    • Individualias papildomas naudas darbuotojams

    Darbo vieta: Kaunas

    Savo CV siųskiteevazgela@hegelmann.com

    Susisieksimetik su atrinktais kandidatais

    Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi HT personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

    Do you have any questions?

    No problem, just give us a call or send us a message with your question. We will be happy to help you quickly and in detail.

    Email: info@hegelmann.com