Driver - (Liquid Bulk Tanker)

Full-time Agronomijos g. 55, 47480 Kaunas

    Hegelmann Transporte plečia maistinių skystų krovinių autocisternų parką, bei siūlo nuolatinį darbą patyrusiems vairuotojams.

    Darbo aprašymas:

    • Darbas su autocisternomis, skystais kroviniais:
    • Krovinių pervežimas Europoje 4 – 6 savaitės pasirinktinai
    • Krovinių pervežimas LT-EU-LT (ratais) – 2-3 savaitės

    Reikalavimai:

    • CE kategorijos galiojantis vairuotojo pažymėjimas
    • Vairuotojo profesinės kompetencijos pažymėjimas
    • Darbo su autocisternomis patirtis ir geros anglų kalbos žinios
    • Skaitmeninė vairuotojo kortelė
    • Atsakingumas, pareigingumas

    Mes siūlome:

    • Modernus ir saugus transporto priemonių parkas
    • Reguliariai tikrinamos transporto priemonės, įgaliotose automobilių serviso dirbtuvėse
    • Vidiniai ir išoriniai mokymai
    • Pagalba kelyje

    CV siųsti: vjuskiene@hegelmann.com

    Kontaktinis telefonas: 8 657 52348, Viktorija

    SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS

    Do you have any questions?

    No problem, just give us a call or send us a message with your question. We will be happy to help you quickly and in detail.

    Email: info@hegelmann.com